Fabrika Lastik Yapımı

Fabrika Lastik Yapımı

Arkadaşlar bu günde sizlere Fabrika Lastik Yapımı Farklı Lastik Tekniği çalışmamı sunuyorum özellikle bere kıvrılan lastik çalışmalarınızda uygulaya bileceğiniz bu teknikle çok güzel işler yapa bilirsiniz. Atkı bere yelek hırka mont gibi örgülerinize şıklık ve bir güzellik katacaktır yapım aşaması çok zor olmayan ve sonucun güzel olduğu bu uygulama ile güzel örgüler.video anlatım kolay ve güzel fabrika lastik örgü yapımı

Lastik çalışmamızı istediğiniz iplerle  uygula ya bilirsiniz. fabrika lastik yapımı

Fabrika Lastiğin özelliği  ne görecekseniz ilmek sayısı olarak yarısını atalım şişimize aralardaki artırma ile 2 katına çıkıyor.

Bugün yeni örgüye başlayanlara farklı tercih başlama teknikleri anlattım , inşallah yardımcı olabilmişimdir. Fabrika lastik yapılışı. Örgüye çift kat başlama . fabrika lastik örgünün, dayanıklılığı yanında çabuk bozulmayan, daha iyi esneyen bir özelliği vardır. Fabrika Lastik Örgü görünümü daha güzeldir. Hazır Lastik Örgü – Çift Katlama Örgü yü yaparken, şişinize başlayacağınız ilmek sayısının yarısı kadar ilmek kontrast bir iplikle ilmek atılır. Videomuz işinize yaradıysa desteğinizi göstermek adına, beğenmeyi ve sosyal medya paylaşmayı unutmayınız.

kolay gelsin iyi seyirler hanımlar.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

UA-91474543-1