Çırpılmış Örümcek Ağı Dikiş

El nakış  Çırpılmış örümcek ağı dikişi modeli  video anlatımlı sadece görsel anlatım mevcuttur. gayet anlaşılır bir çalışmadır.
Bu teknik ileride oldukça işinize yarayacak bilhassa kanaviçe üzerine doğa resimleri çalışırken çok yardımcı olacak ayrıca bu teknik bilinmezse olmaz teknikler arasında.

Bu çalışmamızda 4 farklı renkte ip kullanacağız.

İğne nakış çok eğlenceli hoşunuza gideceğinden eminim. Başlarda her hanım acaba yapabilirmiyim diye sorduğu modeller başladıktan sonra çok basitmiş daha önce neden böyle bir model yapmadım keşke yapsaydım diyeceksiniz hem sıkılmadan hemde hiç örgü ile işiniz olmamış olsa bile kolaylıkla yapabilirsiniz. modelimizin ismi örümcek ağı dikişi olarak geçmektedir.

Buna benzer modellerimiz orguevi.net sitemizde nakışşş kategorisinde diğer videolarımızdan izleyebilirsiniz.

Arkadaşlar öncelikle kasnağımızdaki işlem yapılacak olan örtümüze resmimizi çizmekle başlıyoruz. Resmimizi çizdikten sonra yaprak renklerimizi yeşil iplik ile yapıyoruz , çiçeğimizin biri turkuaz rengi diğer çiçeği ise gülkurusu rengi kullanıyoruz çiçeğimizin orta kısmı sarı renge sizler bu renkleri değiştirerek daha daha güzel daha şık desenler çıkartabilirsiniz. yapamadınız yerde bizden destek alabilirsiniz .

facebook  mesaj linkimize tıklayarak iletişime geçebilirsiniz iletişim link imiz  >>>> https://www.facebook.com/orguisle sizlere buradan destek verebiliriz sizde bizlere destek olmak için el emeği göz nuru el nakış ,iğne oyası  videolarımı sosyal medya facebook instagram vb. yerlerde paylaşırsanız çok memnun oluruz video muzda sesli anlatım yok ancak modelimiz çok basit anlaşılır ve kolaydır.

sizlere kolay gelsin diğer videolarım da görüşmek üzere hoşçakalın

Yorum Yapmayı Unutmayın

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

facebook-domain-verification=74ecy74ptbbizbry145l1i9iy9ezgu
Translate »