Bebekler Kız Çocuklar İçin Tığ İşi ayakkabı

Çok güzel bir model ayakkabı şeklini andırıyor. Bu yüzden bebek patiği daha kullanışlı ve güzel bir hal alıyor arkadaşlar.
.
Merhaba sevgili hanımlar

Şimdi sizlerle Bebekler kız çocuklar için adım adım bebek patiği  tığ işi ayakkabı örme.Güzel hediyeler yapmak için her boyutta ve renklerde tığ işi ayakkabılar yapabiliriz. Ayrıca satmak ve iş yapmak için küçük ayakkabılar örebiliriz.hem hızlı cabuk örgü örebelirsiniz.

Örgü modelleri kategorimizde ve bebek örgüleri kategorimizde daha fazla örgü bebek patik modeli ve bebek modelleri bulabilirsiniz.
Umarım bu güzel ve kolay tığ işi öğretici videosu seveceksiniz.
Kullanılacak malzemeler aşağıda listeledik
20 gram kırmızı yün
Beyaz yün 10 gram
Yün İğnesi ve makas siz farklı renklerden daha şık modeller yapabilirsiniz. erkek çoçukları için mavi beyaz yapmanız daha güzel olacaktır. şimdiden sizelere kolay gelsin.

Örgü modelleri  bebek örgüleri sayfamızda daha fazla örgü bebek patikleri modeli ve bebek modelleri bulabilirsiniz.
Paylaşmış olduğumuz örnek patiğimiz daha çok kız bebekler için uygun olacağını düşünüyoruz gerek renkleri gerekse modeli bir kız bebeğine daha çok yakışacak bir modeldir .

Bir sonraki makalemizde yine bebekler için olacak bebek hırka ve yelek modelleri paylaşabiliriz.Umarım bu sevimli ve kolay videoyoyu beğenirsiniz. örgü işleri facebook sayfamı takip etmeye devam edin. iyi seyirler Hoşçakalın.

mobil uygulamamızdanda bizi takip edebilirsiniz

Link için yıklayınız.

 

Yorum Yapmayı Unutmayın

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

UA-91474543-1
Translate »