Bot patiği


Kışın ayaklarınızı sıcacık tutan patikler artık tarz değiştirdi. Eski klasik patiklerden daha uzun ve şık görünümlü bot tarzı patikleri ister kendimiz ister çocuklarınız için örebilirsiniz. Normal patik örmeyi bilenler bu patikleri kolayca örebilirler…

Örgü Patik Modelleri O Kadar Güzelki Hemen Bir Tane Yapmak İsteyeceksiniz
Örgü Modelleri
22 Ağustos 2016
Örgü Patik Modelleri O Kadar Güzelki Hemen Bir Tane Yapmak İsteyeceksiniz için yorumlar kapalı

Kış ayları geldiğinde havalar soğumaya başladığında insanların ayaklarını sıcacık tutan çeşit çeşit renkleri ile örgü patik modelleri kullanılmaya başlanmaktadır. Bayanlar patiklerini kıyafetlerine uygun renklerde örüp kullanmaktadırlar. Bayanlar genellikle Örgü patik modelleri babet tarzı modeller, bot tarzı modeller, püsküllü modeller, boncuklu modeller, saçaklı modeller ve panduf tarzı modeller örüp günümüzün trendine uyum sağlamaktadır.

Bayanlar Çocuk patik modellerinde ise converse ve spor modellerini tercih edip örmektedirler.Özellikle bayanlar çocuklarına çok ufak yaşlarda patik giydirip ayaklarının sıcak tutmasını sağlamaktadırlar. Bayanlar patiklerini örerken daha yumuşak olması için şişle örmeyi tercih ederken bazı bayanlar ise kalıp gibi durması için tığla örmeyi tercih etmektedirler.

Bazı bayanlar sandalet ve terlik modelini örüp üzerlerine boncuk ve taşlarla süsleyip daha klasik bir model örüp kullanmaktadır. Bahar ve yaz aylarında tığ ile örülen merserize iplerle yapılan patikler kullanılmaktadır. Erkek bebek patikleri ise yumuşak yünlerle mavi, sarı, yeşil, beyaz renkler tercih edilip örülmektedir. Bayanlar çocuklarına hazır patik almaktansa kendileri örmektedir.

Bayanlar kız çocuklarına patik örerken süslü modeller yaparak daha da güzellik katmaktadır. Şiş işi, tığ işi, boncuklu, pullu, kurdeleli, motifli, bağcıklı modelleri örmektedirler. Kolay patik modelleri ise tığla ve tek tığla da kolayca örülmektedir. Patik örmeyi ve giymeyi seven bayanlar çeşit çeşit ve rengârenk patiklerini kendileri örmekte ve kullanmaktadırlar.

Yorum Yapmayı Unutmayın

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Sonraki konu »

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

UA-91474543-1
Translate »