Yeni İğne Oyası Modeli Anlatımı


2019 yılın en güzel iğne oyası modellerini sizlere sunmak istiyorum. İğne oyalarından çok çeşitli el işleri maharetli ellerden çıkıyor. Bu güzel ve muhteşem görünen iğne oyaları hemen hemen her genç kızın çeyizinde bulunuyor. İğne oyası yapmak biraz zahmetli olsa da öğrenerek yapanların sayısı az değil.

Son günlerde çok trend olan iğne oyalarından bahsetmek istiyorum. Genellikle yazmalar için yapılan iğne oyaları şimdilerde fularların uçlarını süslüyor. Büyük şekilde yapılan fular uçları gerçekten çok göz alıcı. Fularlarınızı gösterişli hale getirmek istiyorsanız sizlerde kullanmalısınız.

Çeyizlerin diğer bir baş tacı olan havlu kenarı iğne oyası modelleri de göz kamaştıran güzellikte. Küçük havlu kenarı iğne oyaları çeyizlerin vazgeçilmezlerinden. Çeyizlerde bulunan dantellerde de iğne oyasına rastlamak artık mümkün. Oda takımlarında bulunan pikelerin kenarlarında, yatak örtülerinde nakış nakış iğne oyası bulunuyor. Salon takımlarında yer alan sehpa örtülerinde, vitrinlerde ve evlerin hemen her köşesinde iğne oyaları yer alıyor.

Yorum Yapmayı Unutmayın

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

UA-91474543-1
Translate »