Tığ işi popcorn battaniye motifi


Popcron bebek battaniyesi modelleri arasından seçmiş olduğumuz en tatlı modeller. Popcorn battaniye yapılışı ve modelleri incelemek isteyenler doğru yerdesiniz.

Bebek battaniyeleri hakkında ilk yazımız. Ve o kadar güzel bir model ile başlıyoruz ki battaniyelerin en güzelinden. Popcorn ismi verilen bebek battaniyesi modelleri hanımların en çok ilgi gösterdiği modellerdir. Görünümleri çok tatlı, rengarenk yün iplerle örülen bu battaniyelerin yapılışları da oldukça zevkli oluyor. Popcorn bebek battaniyesi yapılışı arayanlara videolu olarak göstereceğiz. Daha kolay battaniye örmeniz için bu video size yeterli gelecektir.

Popcorn bebek battaniyelerinden en çok ilgi görenler kalpli olanlarıdır. Sayılı olanlar veya farklı desenlerle yapılılanda hoş dursa da hanımlar en çok kalpli olanları tercih etmektedir. Bu yazımızda kalpli bebek battaniyesi yapılışı videosunu paylaştık. İsteyen olursa eğer diğer desenlerde olan modelleri de paylaşabiliriz.

Aşağıdaki battaniye anlatımı videosunda motiflerin yapılışı ve birleşimi gösterilmiştir. Kolay bebek battaniyesi örmek isteyenler boş vakitlerinde videoyu açarak nasıl yapıldığını inceleyebilirler. Yapan arkadaşlarımızın yorumu; bu motif ile bebek battaniyesi harika oluyor şiddetle tavsiye ediyorum. Arkadaşlar yapılışı ilk başlarda biraz zor gibi ama 2 motiften sonra usta oluyor insan. Yani ilk yapmaya başladığınızda zorlanabilirsiniz fakat biraz el alışkanlığı oluştuktan sonra çok rahatlayacaksınız ve zevkle öreceksiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

UA-91474543-1