Tığ İşi Desenli Erkek Beresi

Videolu Erkekler İçin Bere Şapka Örülüşü

Havaların soğuması ile kışın giymesi için eşime şimdi anlatımını sizlerle paylaşacağım tığ işi bere yaptım. Eğer sizde oğlunuza, eşinize, kardeşinize örgü bere modeli arıyorsanız. Tam size göre bir model olacak. Üstelik çokta kolay yapması.Ördüğüm bu tığ işi şapka modelini hemen sizlerle paylaşmak istedim. Sizde ördüğünüz örgü modellerini bizimle paylaşmaktan çekinmeyin. Paylaşın yayınlayalım. Bol örgülü günler dilerim. Örecek arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.
Sevgili hanımlar, soğuk günlerde kullanılabilecek çok hoş ve sade olan Saç Örgü Erkek Bere Modeli Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gayet sıcak tutacak bir modele benziyor, yapımı da gayet kolay.
Saç Örgü Erkek Bere Modeli, 5 numara misinalı şiş ve orta kalınlıkta bir iple yapılmış, 96 ilmek ile başlanmış, 2 ters 2 düz örerek öncelikle lastikli kısmı yapılmış, bu sayede her tür baş büyüklüğüne olacaktır, lastikli olduğu için giyince başı çok güzel saracağını düşünüyorum. Gayet sıcak tutacak bir modele benziyor ve oldukça kullanışlı, istediğiniz renk yapabilirsiniz, eşinize, oğlunuza hatta sevdiklerinize harika bir hediye olabilir, çift şişle yapılması tığ işi bilmeyenler için güzel bir avantaj, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Yazma kenarına veya mutfak havlusu kenarına yapabileceğiniz, Pıtırcıklı Yelpaze Oyası Yapımını Sizlerle paylaşmıştım.

Görünümü çok güzel olan ve gerçekten kullanışlı olan, Yarım Bot Modeli Yapımına bir bakın derim.

Sevil Örgüye Saç Örgü Erkek Bere Modeli Anlatımlı Yapımı Videosu için teşekkür ederiz.

Yorum Yapmayı Unutmayın

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

facebook-domain-verification=74ecy74ptbbizbry145l1i9iy9ezgu
Translate »