Tığ işi Örgü Kare Motif Yapımı


Tığ işi motif yapımı anlatımlı
Merhaba Hanımlar bugün sizin için çok şık bir tığ işi motif yapımı anlatımlı olarak paylaşacağım. Anlatacağım bu tığ işi motif yapımı ile şahane örgü şal modelleri yapabilirsiniz. Yine örgü koltuk şalı modelleri yatak örtüsü yapabilirsiniz. Yine uygun iplerle son derece güzel örgü çanta kılıfı yapabilirsiniz.

İpinizin kalınlığını değiştirerek dantel motifi yapabilirsiniz. Daha önce de sizlere kare motif yapımı gibi, yuvarlak motif yapımı gibi bir çok temel tığ işi örgü motif modellerinden başlayarak tığ işi motif modelleri anlatımlı konuları anlattım. Örgü öğrenmek isteyen ve tığ işi modelleri örmek isteyen kişiler tığ işi motifler ve yapılışları hakkında bol bol örnekler öğrenmeli.Tığ işi motif yapımı anlatımlı

Çünkü tığ işi örgü modelerinin büyük bir çoğunluğu değişik örgü motiflerinin birleştirilmesi ile elde edilebiliyorlar. Bundan dolayı bir çok motif örnekleri yapılışı öğrenmeli ki bunları örgü çanta kılıfı yaparken kullanabilelim, bunlardan örgü şal modelleri yapabilelim değil mi ?

Yorum Yapmayı Unutmayın

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

facebook-domain-verification=74ecy74ptbbizbry145l1i9iy9ezgu
Translate »