Tığ İşi Kabartmalı Balpeteği Modeli


Delikli Bal Peteği Örgü Modeli Türkçe Videolu Resimli Anlatım

Merhabalar hayırlı günler olsun hanımlar, bugün gerçekten çok gösterişli bir Yeni Örgü Örneği olan Delikli Bal Peteği Örgü Modeli Yapılışını sizlerin huzuruna sunuyorum, Şiş Örgü Tekniği ile örülün bu örneği çok beğendim.

Delikli Bal Peteği Örgü Modeli
Yelek Örgülerinize ve ya Şal Örgülerinize çok hoş ve şık olacağını düşünüyorum, ördükten sonra kullanmaya kıyamayacaksınız canlarım, umarım sizde en az benim kadar beğenir ve örmek için sabırsızlanırsınız, Şerife Hanım detaylı ve açıklayıcı şekilde anlatmış yapacaklara şimdiden kolay gelsin güzel günlerde kullanmak nasip olsun inşallah.

Şişle Örgü Modeli Açıklamalı
Sitemizde bulunan diğer bir 2017 Şiş Örgü Örneği olan ve çok beğenilerek örülen Genç Kızlar İçin Moda Örgü Yelek Yapılışına girmenizi tüm içtenliğim ile tavsiye ediyorum, eğer zamanınız el verirse kızlar Delikli Bal Peteği Örgü Modelini tamamladıktan sonra fotoğraflarını göndermeniz beni fazlasıyla mutlu eder şimdiden teşekkürler.

Kendi şalını kendisi elleri ile örmek isteyen bayanların kaçırmaması gerektiği çok şık bir El Örgüsü örneği olan İncili Şal Modeli Yapılışına bakmayanlar pişman olur, bizler için özenerek

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

UA-91474543-1