Örgü Şapka Yapımı Tığ İle Yapılan Şahane Bayan Şapkası

Örgü şapka yapımı konusunda merak ettiklerinize dair her şey yazımızda mevcut. Görsellerde bulunan resimlerden ya da anlatımlı videomuzdan yardım alarak sizler de kendi örgü şapkanızı yapabilirsiniz. Sizler için örgü şapka yapmak kolay ve eğlenceli bir hobi haline gelebilir. Örgü şapka yaparak sevdiklerinize hediye edebilir ya da çocuklarınız için birbirinden güzel şapkalar örebilirsiniz.Aşağıdaki videoda sizler için prenses örgü şapka modelinin anlatımı bulunmaktadır. İsterseniz örgü şapkayı çok amaçlı olarak kullanabilirsiniz. Örneğin büyük bir tane yaparak kızınıza bir prenses şapka yapabilir, aynı modelin çok küçüğünden yapıp iğnedenlik olarak da kullanabilirsiniz. Örgü prenses şapka modeli, küçük kız çocukları için ideal bir modeldir. Her renkten prenses şapkalar örebilir ve üzerini dilediğiniz şekilde süsleyebilirsiniz. Örgü şapka yapımı esnasında süsleme yaparken, örgüyle süslemeye devam edebileceğiniz gibi, farklı materyaller de kullanarak şapkanızı süsleyebilirsiniz. İnci boncukla, düğme ile, çiçek motifleri ile ve daha farklı aksesuarlarla şapkanızı süsleyebilirsiniz.

Örgü prenses şapka modeli, fonksiyonellikten daha ziyade estetik açıdan bir kullanıma sahiptir. Fakat yine de soğuk havalarda ya da mevsimlik olarak tercih edilebilir. Öreceğiniz ipin kalınlığına bağlı olarak mevsimlik şapka örmeniz mümkün. Tek renk ip tercih edebilir ya da birden fazla rengi bir arada kullanabilirsiniz. Her halükarda örgü şapkanız güzel olacaktır. Çünkü örgü şapka çeşitleri çok şık bir modele sahiptir.
Örgü dünyasının geniş yelpazelerinden biri olan örgü şapka modelinin yanı sıra, şapkaya takım olarak eldiven ve atkı da örebilir ve güzel bir üçlü takım oluşturabilirsiniz. Genellikle prenses şapka modellerinde çiçek motiflerine çok fazla yer verilmektedir. Birbirinden güzel ve basit çiçek motiflerini bir araya getirerek şapkanıza uygulayabilir ve ortaya harika bir ürün çıkarabilirsiniz. Hazırlamış olduğumuz görseller sizler için çok güzel fikirler oluşturabilecek niteliktedir. Aynı zamanda hem yeni başlayanlar için hem de tecrübeli örgü meraklıları için, videomuz da güzel ve detaylı bir anlatıma sahiptir.

Yorum Yapmayı Unutmayın

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

UA-91474543-1
Translate »