Örgü Bere Süslemeli


Tüm soğuk havalarda o küçük ve güzel başlarına örgüden bebek bere modelleri ile çok güzel şeyler örmek eminim çok zevklidir. Kaç aylık olursa olsun artık bebekleri dışarı çıkartıp o güzel havada güneşi göstermek gerekiyor.

Fakat havaların durumu ne olursa olsun bebeklerin o küçük bedenleri henüz Dünya’nın havasına alışkın değil. Üstlerinde mutlaka onları koruyacak giysiler olmak zorunda. Özellikle baş kısımlarında. Örgü bebek bereleri çok renkli, çok çeşitli ve oldukça güzel görünen, şirin mi şirin, tatlı mı tatlı harika örgü modelleri. Bu modelleri yapmak, süslemek, onları yaparken vakit geçirmek oldukça eğlenceli. Yaptığınız bere modellerini bebek için süslemek de bir o kadar güze ve zevkli.

Bebek örgü modelleri deseni her ne olursa olsun örülüp bırakılmaması gereken bir iş. Düz veye desenli, renkli ip veya düz renklerde ip kullansanız da modeli bitirdikten sonra mutlaka üzerine çeşitli aksesuarlar örerek veya uygulayarak süsleme yapmalısınız. Bu aksesuarlar düğme, boncuk, pul gibi hazır aksesuarlar olabileceği gibi, örgüden de gayet kolay bir şekilde örülebilir.

Aksesuarları örgüden yapmak çok daha pratik ve güvenli. İstediğiniz bir aksesuar modelini kolayca yapıp uygulayabiliyorsunuz.
Örgüden yapılan aksesuar çalışmalarına en güzel örneklerden bir tanesi. Çok şirin, yapması ve uygulaması çok kolay bir çalışma.

İşte örgü modellerini örerken incelediğiniz çalışmaların bu çalışma gibi olmasına dikkat edin. Her zaman yapılması kolay, sizi uğraştırmayacak, çok maliyetli olmayan ve yapıldığında harika görünen işleri tercih edin. Bu gibi çalışmaları yaptıkça örgü örmek sizin için çok daha zevkli bir hale gelecektir.

Yorum Yapmayı Unutmayın

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Sonraki konu »

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

UA-91474543-1
Translate »