3Boyutlu Bere


Sevgili örgü severler yaklaşan kış ayları için hazırlıklar başladı. Soğuk havalarda başınızı sıcak tutmak için şapka modeli aramaya başladınız mı? O zaman beğeneceğinizi umduğum 2 ayrı tığ işi bere yapımını veriyorum. İlk modelimiz Türk motifi ile yapılan çift taraflı kullanabileceğiniz bir örnek. Özellikle çift taraflı kullanılan bu renkli model çocuklar içinde çok hoş bir seçenek olabilir.

Özellikle aynı rengin iki ayrı tonun ile yapıldığı zaman bir bütünlük sağlayan bu model ile birçok örgü yapılmaktadır. Anlatımlı bere modelleri ve videolu bere modelleri, derya baykal bere modelleri bulabilirsiniz.

şapka modelleri de burada olacak. bere yapılışı, bere nasıl örülür, şapka örülüşü hakkında içerikler yer alacak. bayan, erkek, kız ve çocuk örgü bere ve şapka örnekleri için site site gezmenize gerek kalmayacak.

3 Boyutlu Tığ Oyası Öyle tığ oyaları var ki görünce keşke benim de olsa dedirten türdenler. Bunlara örnek olarak 3 boyutlu tığ oyalarını gösterebiliriz. O yüzden ben de daha fırından yeni çıkmış bir üç boyutlu yeni tığ oyasının yapımını sunmayı uygun gördüm.

Paylaştığım ikinci modelde aynı şekilde çift taraflı kullanılabilen bir model. Bu model aynı zamanda bayan yeleklerinin yapımın dada kullanılmaktadır. Yapacağınız berenin ip ve tığ kalınlığının ölçülerinizi değiştireceğini unutmayın. 2 modelinde anlatımını crochet örgü atölyesi yapmaktadır. Hepinize iyi seyirler dileriz.

Yorum Yapmayı Unutmayın

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
« Önceki konu

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

facebook-domain-verification=74ecy74ptbbizbry145l1i9iy9ezgu
Translate »