Fare Dişi Kapsonlu Hırka Modeli

Fare Dişi Kapsonlu Hırka
Merhaba arkadaşlar Bu videomda size fare dışı örneği olan kapüşonlu çok güzel bir bebek hırka modeli anlatımını yaptım hırkanın ortalama 1 yaş büyüklüğündedir İyi seyirler sevgiler Malzemelerimiz 2 yumak 250 mt bebe örgü ipi 3.5 / 4 numara örgü şişi 4 adet bebe düğmesi örgümüzde 76 ilmekle başlıyoruz önler 14 ilmek kollar 9 ilmek arka 22 ilmek aralar 2 ilmek.18 / 20 Artırma yapılarak  tamamlanır. Kapüşon ilmek say imiz 76
Orta kalınlıkta ip.
4 Numara şiş.
bir sıra ters  bir sıra düz örelim.

Örneğimizi örgümüzün ters tarafında koyacağız,örneği bir ters – bir düz olarak yapacağız. Burada düz ördüğümüz ilmeği bir sıra alttan bunalım, bir ters bir düz düz ilmeğin bir sıra altından bulalım.

Bu şekilde bütün ilmekler çıkılır. Kenar ilmeği de örmeyi unutmamanız gerekir. Her zaman kenar ilmek mutlaka kalmalıdır. Çift ilmek olarak kenar ilmekler alınmalıdır. Bu aşamadan sonra ters örülen ilmek düz örgü, boş alınan ilmek ise ters alınarak örülür. Her sırada bu işlem aynı şekilde devam eder.

örgü İşleri, Sizler İçin Her Gün Yeni Bir Anlatım Videosu Ekleyerek Örgü İşlerinizi geliştirmenizi ve boş vakitlerinizi çok değerli vakitlere çevrilmesini amaçlayan bir web sayfasıdır.

Yeni ve farklı örgü modelleri anne işleri kanalı tarafından en ince detayına kadar videolarda ilmek ilmek anlatılmaktadır. web sitelerin en büyük video anlatımlı Örgü Modelleri arşivini örgü işlerindedir.

iyi seyirler hoşçakalın örgü evi, örgü işleri

Yorum Yapmayı Unutmayın

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sonraki konu »

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

UA-91474543-1
Translate »