En Kolay ve Güzel Bere Yapımı


Kolay bere modeli yapımı
Kolay bere modeli yapımı en güzel ve şık bere modelleri örgü evi sayfasında çocuk bere yapılışları, video anlatımlı olarak siz değerli takipçilerimizin beğenisinde olmaya devem ediyor.

Adı gibi yapımı oldukça kolay olan bere modelimizi kız çocukları için çiçek teması ile süsleyerek şıklık katarken, erkek çocukları için farklı renk ve süslemek içinse arama teması örerek modelimizi daha zengin model haline getirmek hanımlarımızın istekleri doğrultusunda yapıla bilir.

Bere örneğimiz yetişkinler için de uygulana bilir. Örgü modellerini seven arkadaşlarımız, bir çok çeşit olarak yapacaklarını düşünüyorum. Kış mevsiminin en çok kullanılan bere çeşitleri tarz ve yeniliklerle sizleri bekliyor.

Sizlerde istediğiniz ip markası ve renk seçenekleriyle kendinize, eşinize, çocuklarınıza, sevdiklerinize farklı süsleyerek bu kış çok şık bere modellerini kullanarak kış mevsimini daha güzel ve tarz geçire bilirsiniz. Şimdiden kolay gelsin iyi güzel günlerde kullanmak dileği ile yeni modellerde görüşmek üzere hoşçakalın..

Kolay bere modeli yapımının detayları

♣ Bere modelinde orlon ip tercih edilmiş,

♣ 3 Numara şiş kullanılmış,

♣ 9 İlmekle başlanan, arttırma ile 8 sıra bir sıra düz, bir sıra ters örerek devam edilen, birazda düz örülerek üst, üste devam edilmiştir. istenilen boyuta gelene kadar.

♣ Ardından lastik örülüp bere dikilip istenilen süsleme yapılıp bitirilir.

Yorum Yapmayı Unutmayın

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

UA-91474543-1
Translate »