Dantel Modeli

Masa örtüsü, vitrin takımı, mutfak takımı, yatak örtüsü ve daha birçok modelde kullanacağınız dantel örneklerinden kare motifli dantel örnekleri yapılışı.

Modelin nasıl yapıldığını görebilir ve çeyizleriniz için yapabilirsiniz. Videolarda motifin yapılışı baştan sona anlatılıyor. Aynı şekilde motiflerin birbirine nasıl eklendiği de. Takıldığınız bir konu olursa sorabilirsiniz. Dantel örneklerinin modası hiç geçmiyor.

Çeyizlerde çeşit çeşit, model model dantellere yer veriliyor. Dantel masa örneklerinden takım mutlaka her çeyizde oluyor. Dantel tepsi örtüleri, dantel mutfak takımları mutlaka oluyor. Anlatımlı dantel örnekleri yeni modellere yer veriliyor.

Bizde örnek arayanlar için biraz olsun işlerini kolaylaştırmak için yeni modellerin yapılışına yer veriyoruz. Daha önce görülmemiş modelleri araştırıp yayınlamaya çalışıyoruz. Umarım beğenip memnun kalıyorsunuzdur. Şimdi kare motifli dantel örneklerinden masa, vitrin gibi modellerde kullanacağınız motifin yapılışına geçelim.

Kare Dantel Modelleri

Büyük motiften oluşan kare motifli dantel örnekleri modeli. Çok güzel yıldız ve kenarlarında dilimlerden oluşan bir örnek. Floş iplerle de örebilirsiniz. Floş iplerle örüldüğünde 1 kez ütülemek yetiyor. Tekrar tekrar ütü istemiyor. Pamuklu dantel ipleri de klasiklerden hiç bir zaman değişmiyor havası, duruşu.

Motifimiz bittiğinde çok güzel duruyor. Motifler birbirine eklendikçe yanlarda duran dilimlerden sanki yeni bir örnek oluşuyor. Şimdi kare motifli dantel örneklerinin nasıl yapıldığını görelim. İyi seyirler.

Yorum Yapmayı Unutmayın

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sonraki konu »

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

facebook-domain-verification=74ecy74ptbbizbry145l1i9iy9ezgu
Translate »