Yeni Model Fıstıklı Gelin Patiği Yapılışı

Fıstıklı gelin patiği yapılışı ile yepyeni bir model anlatımını yapıyoruz. Bu patik modelinin yapımını öğrendikten sonra çok çok beğeneceksiniz.

Çok güzel bir patik örneğiyle karşınızdayız. Patik modeli fıstıklı gelin patiği yapılışı modelidir. Bu model ile gelin kızlarımıza patikler örebilirsiniz. Tığla yapılan fıstıklarla süslenmiş olan bu patik modelini gelinleriniz için örebilirsiniz. Patik yapılışı videolu gösterilmiştir. Nihal hanımın Örgü Dünyası kanalında yayınlamış olduğu patiğin tüm detaylarını sizlerle paylaşacağım.

Yeni model patik arayanlar, gelinine patik örmek isteyenler veya çeyizlik patik arayanlar için yayınlamış olduğumuz bu örnekle yardımcı olmak istedim. Patiğin modelini çok beğendim. Ben de yakın zamanda patiği örmeye başlayıp bitince sizlerle burada paylaşacağım. Tığ işi bilenlerin kolayca yapabileceği patik modelidir.

Patik modelleri arasından en çok sevilen modellerden biri olacağını düşünüyorum. Bakalım ziyaretçilerimiz tarafından fıstıklı gelin patiği yapılışı ne kadar beğenilecek. Hepinize patik yapımında kolay gelsin. Tatlı örgüler diliyorum.

Yorum Yapmayı Unutmayın

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

UA-91474543-1
Translate »