Yatık Sırt Dikdörtgen Şal Modeli


Yine sizler için kolay ama bir o kadar şık tığ işi şal modeli hazırladık. Dikdörtgen şal modeli arayanlar için güzel bir fikir. Örgüye yeni başlayan arkadaşlarımızda kolaylıkla yapabilirler.

Mobil android uygulamamızı indirmek için tıklayın…
↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.knitting.patterns.orgu&hl=tr

Dikdörtgen şal yapımını siz istediğiniz ölçülerde yapabilirsiniz. Anlatacağımız şalı sade ve tek renklerde yapabilirsiniz. Evde kalan ipleriniz varsa değerlendirmek için renkli yapabilirsiniz. Ebruli ipliklerle yapabilirsiniz.

Sizlere mümkün olduğunca farklı şal modelleri vermeye çalışıyoruz. Örerken sizlere zorlamaması içinde kolay ama şık modelleri tercih ediyoruz. Zirve merdiveni örgü modeli şal yapımı bunlardan biri. Renkli ebruli ipliklerle yapacağınız bir güzel şal modeli de tığ işi motifli şal yapımı. Bu güzel şalda dikdörtgen şal modelinden.

Angora iplerle örülmüş çok şık bir şal. Yapraklı dikdörtgen tiftik şal yapımı. Tiftik iplerle, angora iplerle örebilirsiniz. Yapılışını sizlere şemalı olarak vereceğiz. Ve şemada kullanılan sembollerin ne anlama geldiğini de vereceğiz. Şemayı takip ederek ve sembolleri bildiğinizde rahatça örebilirsiniz.

Belki ilk defa örecekler zorlanabilirler. Bu tarz gelin şalı modellerinde, dantel şal modellerine ben ilk begonvil şal yapılışı ile başlamıştım. 2 tane ördüm. çok beğenerek ve keyifle ördüm. Bilmediğim terimleri netten araştırdım ve buldum. Ve modeli kolayca ördüm.

İlk defa için biraz zor bir örnek ama örmeyi başardım. Şiş örgü şal modellerinden begonvil ve biraz sonra paylaşacağımız şal. Tığ işi şal modellerinden midye kabuğu şal modeli de yapabilirsiniz. Üçgen şal modellerinden çok güzel bir örnek. Örgü şal modellerinin yapraklı birçok deseni için, anlatımlı birçok örnek için mimuu.com ziyaret etmeniz yeterli.

Yorum Yapmayı Unutmayın

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

UA-91474543-1
Translate »