Yağmur Damlası Bere

Tam anlamıyla örgü evi gerçekten çok ama çok yakışır olan ve isterseniz de sevdikleriniz için hediyelik niyetine tercih edebileceğiniz bu Yeni Örgü Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Güzel Şiş Örgü Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu 2020 Ajurlu Kare Örgü Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Yağmur damlası örgü modeli yapılışı anlatımlı olarak yayınlanmıştır. Şiş işi örgüler yapmak isteyen hanımlar bu örgü tekniğini kullanabilirler.

Örgü tekniklerini öğrenmeniz için örgü videoları kategorisinde şimdiye kadar onlarca paylaşım yayınladık. Yelek, şal, hırka, bere, atkı, kazak gibi örgüleri yaparken farklı modelleri kullanarak örgüler yapabilmek için öncelikle örgü tekniklerini öğrenmeniz gerekiyor. Sizlere paylaştığımız anlatımlı modelleri inceleyerek örgü tekniklerini öğrenirseniz daha sonra birbirinden güzel örgüler yapabilirsiniz.

Yorum Yapmayı Unutmayın

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

facebook-domain-verification=74ecy74ptbbizbry145l1i9iy9ezgu
Translate »