Tunus işi önü kamyon süslemeli yelek tarifi


Bugün sizlere Tunus işi kamyon süslemeli bebek yeleği tarifini paylaştık. Çocukların çok sevdiği arabalar artık yeleklerinde olacak.

Tunus işi ile yapılan bebek yelekleri yapmak istiyorsanız özellikle erkek bebekler için kamyon süslemeli yelekten yapabilirsiniz. Özellikle çocuklar arabaları çok severler. Arabayı seven çocukların yeleklerine yapacağınız kamyona da bayılacaklarını söyleyebilirsiniz.

Onlara yelek yapıp hem kendi el emeğiniz ile giydirip hemde eğlendirmek istiyorsanız bu yelek modelinden yapabilirsiniz. Tunus işi bebek yeleği yapılışı anlatımıyla nasıl yapıldığı da çok kolay. Kolay bebek yeleği tarifi size bu konuda yeterli gelecektir.

Kamyon Motifli Bebek Yeleği Yapılışı

Ön tarafına 40 ilmek olarak başlanıyor. 4O tane zincir çekelim. Sonra dönüp her zincire tek tek batıp ilmek çıkarıyoruz. İlk sırayı düz olarak başlıyoruz. İkinci sırada ise lastik başlıyoruz. Daha sonra bir ördüğünüz ilmek birde öreceğiniz ilmek olacak şekilde geri doğru gidiliyor. Başta lastik yapımına başlanacak. Şimdi lastiğe başlarken ördüğünüz ipi tutup 1. ilmek zaten şişe takılı öreceğiniz ilmeğin altına koyup bir tane öreceksiniz.

Kullanılan Malzemeler: Nako astra iple ördüm. Gri 90 gr , krem 70 gr yetiyor. 3 numara şiş tığ ile ördüm. 4 .5 yaş.

Yorum Yapmayı Unutmayın

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

facebook-domain-verification=74ecy74ptbbizbry145l1i9iy9ezgu
Translate »