Tığ İşi Yıldız Örgü Örneği İle Harika Çanta #yildizmodeli Jasmine Crochet Stitch

Örgüye yeni başlayanlar ve dünyadaki örgü tekniklerini öğrenmek isteyenler, size öğretilen örgü teknikleri yetmiyorsa doğru yerdesiniz. Bu videoyu izleyerek, yıldız örgü modelini öğrenebilirsiniz.

Hanımlar hadi beraber tığ işi yıldız örgü modeli yapımı öğrenelim mi ? Tığ işi yıldız örgü örneği nasıl yapılır bu videoda anlattım. Evet sevgili örgü severler sizlerle bugün tığla yıldız örneğinin yapılışı öğreneceğiz. Bir önceki konumuzda şiş ile yıldız örneği nasıl yapılır onu öğrenmiştik.

Aslında iki konuyu bir konuda anlatacaktım ama anlattıkça baktım ki aralarında baya fark var ve anlatımları farklı bende en iyisi takipçilerim bir konu içinde boğulmasın diye iki ayrı konu yapayım dedim.

Tığ ile yıldız örgü modeli yapmak şiş örgü ile yıldız örneği yapmaktan daha kolay kanımca. Eğer kafanızda tığ ile yıldız örgü nasıl yapılır diye sorular geçiyorsa hiç merak etmeyin hanımlar. Nasıl ki şişle yıldız örneği yapılışı nasıl detaylı anlattıysam bunda da detaylı bir şekilde güzelce anlatmayı düşünüyorum

Yorum Yapmayı Unutmayın

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

UA-91474543-1
Translate »