Tığ İşi Topuz Tokası Yapımı

Bugün sizlere biraz farklı bir örnek hazırladım. Yıllar önce evde kalan kumaşlarla diktiğimiz saç toplama tokalarını bu sefer de örerek yapmak istedim. Özellikle saçını topuz yapan hanımlar ya da başörtüsünün altından boyut vermek isteyen hanımlar için az bir iple evde ki lastik tokaların üstüne önce sık iğne sonra fırfırlı trabzan yaparak ördüğümüz tokalarımız hem güzel hemde kullanışlı.

İster düz isterseniz de ebruli iplerle ipinizin kalınlığına göre 3,4 sıra örerek tamamlayabileceğiniz bu proje kalan iplerinizi değerlendirmeniz içinde iyi bir seçenek.

Buna benzer birçok kolay ve gösterişli örneği sizler için hazırlamaya devam ediyorum

Merhabalar artık da sizinle paylaşmak istediğin özel bir şey var burada ama içinde birkaç tane bile olacak artık 2.Si ise ikiniz İnci ise yine yapmanız gerekecek Ama bu kadar dolu dolu olmayabilir görüntü olarak o yüzden doldurduk dönüp olmamasına dikkat etmemiz lazım başladığımız noktaya geldiğinizde ilk defa ağladım sadece sağlamak adına hepsine aynı noktaya çay tane Trabzon yapıyorum siz isterseniz yapabilirsiniz.
Çocuklarınız yeni ile tığ işine başladılar sadece bir şeyler görmek istiyorlarsa onlara yaptırabileceğiniz çok iyi bir proje anne kız da oturup yapabilirsiniz Sonuçta hem kullanılabilecektir.Bir tane biliyorum ne kadar güzel oldu istemiyorum çocuklarda kullanacağız saçın tamamen kapatmalısınız derseniz.

Bu aşamada da bırakabilirsiniz ya da bu kadar burunda almasını istemiyorum derseniz her birinin içindeki doldurabilirsiniz bunlar hep taktik Yani bir kere inizi alıştıktan sonra hepinize göre ve zevkinize göre üzerine değişiklikler yapabilirsiniz.

Biz ne yapacağız 13 yine başlıyorum ben fazla morolu bunu sevdim yine her güzeli herkes batıyorum ama ikişer kez de batılı bilir daha marullanma sağa zor durumda 1 bir söyledik aylık evdeki dersliklerde biraz da nostaljik bir örnek olduğu için yapmak istedim aynı mantıkta kışa doğru Periler döneceğiz altında Saçlarımızın sıkışmasını istemeyiz bazen berelerin çocukların at kuyrukları çıkarmak istiyor onunla ilgili basit derelerde hazırlayacağım hiç merak etmeyin gördüğünüz gibi bu şekilde yine her birinin üzerine 3’er tane batarak arıyoruz ve ortaya böyle bir toka cikmatadir

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

UA-91474543-1