Tığ İşi Timsah Örgü Modeli Yapımı

Merhaba hanımlar sizle örgüevi yani diğer bir deyişle timsah örgüsü örneğinin nasıl yapıldığına dair anlatımlarda ve bilgilendirmelerde bulunacağız. Örgü timsah modelini yapmasını bilmiyor iseniz gerek fotoğraflar gerekse timsah örgüsü nasıl yapılır videomuzu izleyerek bu konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
Çanta, patik, şal, bere ve daha bir çok yerde kullanarak çok güzel işler ortaya çıkartabilirsiniz. Model düz örgülerden ziyade kat kat verdiği görünüm nedeniyle hacimli ve boyutlu bir örgü modeli olarak görünüyor. Faklılık isteyen, farklı işler ve tasarımlar ortaya çıkartmak isteyen bayanlar için oldukça faydalı bir örnek. Bu modeli tercih edenler tek renk ip kullanımı yerine iki veya daha fazla ip rengi ile çalışmalarını renklendiriyorlar. Müşterinizin veye sizin isteğiniz ile çok daha fazla ip kullanabilme şansınız var. Hatta her dilimi farklı renk yapan çok uç örgü modelleri de mevcut. Bunun için fazla zaman ve sabır gerekiyor.

Söylediğim bu teknik ile yüzlerce örnek yapılabilir. Ben aşağıda size çok beğendiğim bir örnek paylaşmak istiyorum. Renkli ipler ile yapılmış omuzluk ve boyunluk olarak kullanabilecek harika bir örnek. Tekniğin nasıl örüldüğüne bakarak bu güzel modeli siz de örebilirsiniz.

Yorum Yapmayı Unutmayın

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

facebook-domain-verification=74ecy74ptbbizbry145l1i9iy9ezgu
Translate »