Tığ İşi Parmaksız Eldiven Yapımı


Gününüz hayırlı olsun bayanlar, sizlerle çok şık ve güzel görünen Tığ İşi Parmaksız Eldiven Yapımını paylaşıyorum, bu modeli ben görünce çok beğendim, tıpkı dantel işleme gibi duruyor ve gayet şık bir eldiven modeli.

Bayan Parmaksız Eldiven
Tığ İşi Parmaksız Eldiven Modeli, angora tarzı normal bir iple ve 2,5 numara tığ ile yapılmış, öncelikle zincir çekerek başlıyoruz, Ören Hanım 45 zincir çekerek başlamış, sizler bileğinizin genişliğine göre zincir sayısını değiştirebilirsiniz. Zincir çekerken dikkat etmeniz gereken fazla sıkı çekmemeniz, daha sonra lastik kısmını yapıyoruz ve modeli kurmaya başlıyoruz, zaten Ören Hanım sizler için çok detaylı bir şekilde anlatmış, hiç zorlanmadan yapacağınızı düşünüyorum. Tığ işi olması çift şiş bilmeyenler için ayrı bir avantaj, renklerine zevkinize göre değiştirebilirsiniz, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve mutlu günlerde kullanmanız dileğiyle.

Kıyafetlerinizi tamamlayacak çok şık, Tığ İşi Kolay Kasket Bere Yapılışını sizlerle paylaşmıştım.

İster çocuklarınız için isterseniz kendiniz için yapabileceğiniz, Ponpon Süslemeli Kolay Boyunluk Yapımına bir bakın derim.

Yorum Yapmayı Unutmayın

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

UA-91474543-1
Translate »