Tığ İşi Kolay Bolero Nasıl Örülür?

Güzel mi güzel bir bolero modeliyle merhaba herkese.Akşam saatlerinin hafif serinliğinde balkonunuzda otururken üzerinize alacağınız bir boleronuzun hoş bir modele de sahip olmasını istemez misiniz? Hele arkadaşlarınızla açık havada otururken boleronuzu kendinizin ördüğünü söylemek sizi gururlandıracaktır. Örgü takımları arkadaşlarınız için de güzel bir hediye olacaktır.

Hele bebek bolero takımı görüp de beğenmeyeniniz yoktur. Özellikle bahar aylarında gün içerisinde değişen hava sıcaklıklarına kolayca uyum sağlamanızı sağlayacak bir bolero hem üzerinizdeki kıyafetinizin zarafetini de arttıracaktır. Akşam yemeği için deniz kıyısında bir balık restoranında denizden gelen nemli rüzgârdan mink kızınızı koruyan bir bebek bolero kurtarıcınız olur.

Bebek bolero yapımı her annenin minik kızı için hevesle öreceği kolay bir iş. Sadece anneler mi? Anneanneler ve babaanneler de Bolero Yapımı Türkçe Videolu Anlatım ile güzeller güzeli torunlarının zarafetini pekiştirmek isteyeceklerdir.Bebek bolero yapılışı, hem içinizi hem de yavrunuzu ısıtan görünümlere sahip. Mutlaka bir arkadaşınızın kızında ya da bir ortamda tanımadığınız bir çocuğun üzerinde görüp siz de yapmak istemişsinizdir.

Yorum Yapmayı Unutmayın

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
« Önceki konu

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

facebook-domain-verification=74ecy74ptbbizbry145l1i9iy9ezgu
Translate »