Tığ İşi Boncuk Battaniye Yapımı  Örgü Modelleri

Tığ İşi Boncuk Battaniye Yapımı / Örgü Modelleri

Çok tatlı ve çift tarafı da kullanılabilen, kabartmalı bir bir bebek battaniyesi modeli ile sizlerleyim. Üstelik yapımı da çok kolay. İpim Kartopu No1 ve No 1 Prints Beğendiyseniz Beğen butonuna basmayı ve Yorum bırakmayı unutmayın.

Modeli yaparsanız sosyal medya hesaplarımdan benimle de paylaşırsanız sevinirim. Elimden geldiğince bütün bilgileri vermeye çalıştım. Unuttuğum bir yer varsa yorum bırakın lütfen. Hepimize kolay gelsin. 🙂 Sosyal medya: mobil uygulma: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.knitting.patterns.orgu

Herkese merhaba. sitemde kolay örgü modellerini, örgü örneklerini bulabilirsiniz. Sizlerle battaniye modelleri, şal modelleri, hırka / yelek modelleri, elbise ve etek modelleri, atkı ve bere modelleri ve ayakkabı botu / patik modelleri paylaşacağım. Videolarım ilginizi çekiyorsa destek olmayı,  beğenmeyi paylaşmayı unutmayın. Sorularınızı ve önerilerinizi yorum bırakabilir  Videolarımı takip ederek yaptığınız örgüleri facebook ve instagramda   etiketiyle paylaşırsanız sevinirim. Hepinize kolay gelsin. 

Yorum Yapmayı Unutmayın

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

facebook-domain-verification=74ecy74ptbbizbry145l1i9iy9ezgu
Translate »