Takı Ve Tesbih kutusu Anlatımlı Yapılışı


merhaba hanımlar .Çiçek ve kurdele ile süslediğim pudra rengi kadife takı ve tesbih kutusu ürünümden sonra şimdide sizlerle çok beğenerek yaptığım mor renkli kadife kutumu paylaşmak istiyorum. Bu kutumuzun da ölçülerini vererek tanıtımıza başlayalım .Resimde gördüğünüz tesbih kutusunun ölçüleri; iç halkası 15 cm dış halkasıyla 22 cm. Boyu da kapağıyla ve ayaklarıyla birlikte 16 cm. fotoğraflar sizi yanıltmasın küçücük bir kutu değil ,gayet gösterişli .evinizin bir köşesine şıklık kazandıracak nitelikte.(benim salonumda baş köşede:) )
Gelelim diğer özelliklerimize.mor kutumuzun süslemesinde altın sarısı bır süs( üzerinde ALLAH lafzı var) ,altın sarısı bir püskül ve yine aynı renkte bir fitil kullandım.Resimlere hem püsküllü hem püskülsüz halini koydum sizlerde hoşunuza giden şekilde kutunuzu tasarlayabilir yada istediğiniz şekilde sipariş verebilirsiniz.tercih sizin :))

Ben bu mor kutuyu kardeşimin çeyizi için yaptım .sizlerde çeyiziniz için, evlerinize şıklık katmak için,ev hediyesi götürmek için( gercekten çok hoş bir ev hediyesi olabilir:)) böyle kutular yapabilir ve ya sipariş verebilirsiniz.

İstediğiniz ebatta ve renkte sipariş verebilirsiniz.

Detaylı bilgi için aşağıya yazacağım facebook sayfamdan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yapmayı Unutmayın

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

UA-91474543-1
Translate »