Simli Tığ İşi Yelek Yapılışı


Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, gerçekten çok gösterişli bayan yelek modelleri 2018 çeşitlerinden arayanların kaçırmaması gerektiğin bir fırsat olan ve benim de ilk andan beri hayran kaldığım bu Simli Tığ İşi Bayan Yelek Yapılışını sitemize ekliyoruz.

Simli Tığ İşi Bayan Yelek Yapılışı
Simli Tığ İşi Bayan Yelek Yapılışı
Tam anlamıyla Sevdanın Yeni Model Bayan Yelek Örneklerine layık olan bu Çeyizlik Tığ İşi Bayan Yelek Modelini umarım sizlerde zorlanmadan titizlikle bitirebilirsiniz canlarım, ellerinize sağlık.

Çiçek Desenli İğne Oyası 2018 Örnekleri arayanların hayran kalacağı bir El İşi Örneği olan bu Köşeli Yapraklı Çiçekli İğne Oyası Modeli Yapılışına girip göz atmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Sevdanın Örgü Evi Youtube Kanalına Simli Tığ İşi Bayan Yelek Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için başarılarının devamını ve şükranlarımızı iletiyoruz.
Yelek paylaşmamızı sabırsızla bekleyen vardı. Bizde güzel bir örnekle geri döndük. Modelimiz simli iple yapılan tığ işi modeldir. Yapımı kolay olan bu yelek örneği genellikle çeyizlik yelek olarak kullanılıyor. Gelinlik yelek de diyebileceğimiz bu örneğin yapılışını sevda hanım bizlere anlatmış.

Eminim sizlerde sabırsızlıkla yeni bir yelek paylaşmamızı bekliyordunuz. Bu yelekle bekleyenlere cevap vermek istedim. Yelek paylaşımlarımız her zamanki gibi devam ediyor. Sık sık paylaşamazsak da ara ara anlatımlı modeller bulup paylaşacağız. Yelek modelleri sıkça paylaşmamızın sebebi daha önce genelde bir çok örneği paylaşmış olmamız. Yeni bir örnek bulduğumuzda ise hemen paylaşıyoruz.

Yorum Yapmayı Unutmayın

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

facebook-domain-verification=74ecy74ptbbizbry145l1i9iy9ezgu
Translate »