Samanyolu Örgü Yelek Şal ve Bebek Örgüleri Modeli

Örgü yelek, şal, hırka, kazak ve bebek örgülerinde kullanılan samanyolu örgü modeli. Yepyeni bir örgü modelini daha öğrenmek ister misiniz?

Evet sevgili ziyaretçilerimiz bu yazımızda sizlere yepyeni bir örgü modelinin yapılışını paylaşacağız. Örgü modeli şiş işi ile yapılıyor ve ismi ise samanyolu örgü modelidir. Videolu anlatım süresi 14 dakika olup örgü hanem tarafından anlatılmıştır. Şal ve yelek dışında kazak ve hırkalarda da kullanılan bu harika örneği dilerseniz yazlık ve kışlık örgülerinizde kullanabilirsiniz. Bebek, çocuk ve yetişkinler için örülen örgülerinizde tercih edebileceğiniz bu model yepyeni bir modeldir. Şiş işi örülen örgü modeli yapımı kolay ve basittir. Samanyolu ismi verilen örgüyle bir çok örgüyü sizde örmek ister misiniz?

Şiş işi ile örgüler yapan kadınlar bazen yeni örnek arayışına çıkıyorlar. Kolay hobiler olarak kadınlar yeni modeller öğrensinler diye anlatımlı örgüler kategorisi oluşturduk. Buraya eklediğimiz videolar sayesinde eyeni örgüleri öğrenebilirsiniz. Samanyolu örneği ile daha şık örgüler örmeniz dileğiyle. En güzel örgüler sizin olsun.

Yorum Yapmayı Unutmayın

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

facebook-domain-verification=74ecy74ptbbizbry145l1i9iy9ezgu
Translate »