Salyangoz helezon dantel modeli


En güzel Dantel Örneklerini paylaşacağımız bu konuyu herkesin beğeneceğini umut ediyorum. Şık ve gösterişli evlerin vazgeçilmezi danteller hiçbir zaman modasını kaybetmeyecek el işlerinden bir tanesi. Hemen hemen her yerde kullanılabilen Dantel Modelleri çok etkileyici görünüyorlar.

Tığ ile yapılan tığ işi dantel örnekleri olduğu gibi iğne oyasıyla yapılan ve hatta mekik oyasıyla yapılan mekik dantel örnekleri de bulunuyor. Genç kızların çeyiz sandıklarında kesinlikle olan çeyizlik dantel modelleri göz alıcı güzellikte.

Her genç kızın hayali olan beyaz gelinlikleri bile süslüyor, yani anlayacağınız danteller olmazsa olmazlardan. Düğünler de daha çok gördüğümüz dantel süslemeli elbiseler herkesin dikkatini çeken elbiseler.

Evlilikte alınan mobilyaları süslemek için çeyiz bohçalarından ilk çıkan ve kullanılan galiba danteller olsa gerek. Salon takımı danteller mobilyaları daha bir güzel ve gösterişli gösteriyor. Fiskosların üzerine oval, oymalı fiskos dantel örtüler, yemek masalarına dantel masa örtüleri, vitrinlere dantel vitrin örtüler güzel bir şekilde örtülüyor.

Yorum Yapmayı Unutmayın

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

facebook-domain-verification=74ecy74ptbbizbry145l1i9iy9ezgu
Translate »