Rengarenk Çilek Lif Modeli Yapımı


Banyo içerisinde daha sevinçli bir lif kullanımı sağlayacak olan çilek lif modelleri, imali basit ve cümbüşlü adımlardan oluşuyor. Basmakalıp çilek renginde lif modelleri ile beraber, değişik renklerde de mahsuller yapabilirsiniz. Formundan dolayı da lif kullanımı için oldukça uygun olan çilek desenleri, istenilen büyüklüklerde hazırlanabilir.

Ailede her fert için değişik renkte bir çilek lif modeli hazırlayarak ekip de oluşturabilirsiniz. Örmeye yeni başlayacaklar ve değişik model arayışı içerisinde olanlar için bu misaller çok verimli olacaktır. Çilek lif modelleri erişkinler kadar çocukların da çok güzeline gitmektedir. Lif modelini hazırladıktan sonra süsleme ayrıntıları da ilave edebilirsiniz. Kendinizi iyice geliştirerek hayal eforunuz ve yaratıcılığınız eşliğinde çilek lif modellerine kendi yorumunuzu katmayı bakımsızlık etmeyin. Lif modelleri arasında en sevimlisi ve cümbüşlüsü çilekli liflerdir.

Örnekler de size fikir açısından çok destekçi olacaktır. Değişik örgü ipleri ve malzemeleri temin ederek işe başlayın. Boş zamanlarınızı faydalı bir biçimde geçirmeniz için fayda sağlayacak olan lif örme işinde istediğiniz sıklıkta uygulama yaparak lifleri bitirebilirsiniz. Çilek lif modellerinizi sevinçle yapmaya başlayın ve banyolarınıza hareketlilik kazandırın.

Yorum Yapmayı Unutmayın

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Sonraki konu »

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

facebook-domain-verification=74ecy74ptbbizbry145l1i9iy9ezgu
Translate »