Pipet Tığ Oyası Yapımı

Hayırlı ve güzel günleriniz olsun hanımlar. Rabbim şerleri sizden uzak, hayırları yakın eylesin. Farklı ve güzel tığ oyası modelleri çıkıyor, yeni sezon tığ oyası modelleri arasında yerini alacak, Pipetle Tığ Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, farklı ve güzel model arayanlar için harika bir alternatif olabilir, bu modeli çeyizlik olarak da yapabilirsiniz.

Tığ oyası modelimiz Örgü Sepeti Yeni Sezon Tığ Oyası Modelleri arasında yerini almış, Pipetle Tığ Oyası Yapımında öncelikle ipimizi pipet etrafına tığ ile geçirerek motifimizi oluşturuyoruz, daha sonra yeşil kısmını işlediğimiz yazma kenarına motifimizi birleştiriyoruz, yapımı biraz oyalayıcı olsa da değişik ve güzel bir model, uğraştığınıza değecektir. Bu modeli desenli yazmalarınıza içindeki renklere uygun olarak yapabilirsiniz, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, huzurlu güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Motifli Oya Modeli
Sizlerle daha önceden paylaştığım Yeni Sezon Tığ Oyası Modelleri arasında yer alan, Kalem de Yelpaze Oyası Yapımına da bir bakın derim.

Yorum Yapmayı Unutmayın

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

UA-91474543-1
Translate »