Kuzu Patik Yapımı

Bebeklerin ayaklarına örgü kuzu patik yapmayı öğreteceğiz. Kuzu patik yapılışı videosuyla nasıl yapıldığını göstereceğiz. Miniklerin ayaklarında çok sevimli duracak olan patiğin yapılışını 1 saatte öğrenip yapabileceksiniz.

Kuzucuklar çok şirin görünüyor. Hele ki birde yapıp bebeklerinizin ayaklarına giydirdiğiniz zaman bu patikler çok cici duracak. Bebek patikleri yapımında her gün yeni bir örnekle karşınıza çıkacağız. Tığla yapılan patikler daha kolay. Tığ işi bebek patik yapılışı kolay olduğundan dolayı daha çok talep oluyor. Kuzu patik yapımı da tuğla yapılan bebek patiklerindendir.

Ören hanımın paylaştığı bebek patiklerinden en çok ilgi göreni buydu. Bende gördükten sonra nasıl olurda daha önceden burda paylaşmadım diye şaşırdım. Hemen kuzu patikleri paylaşmak istedim. Biraz videoyu izlediğim zaman patiğin yapımının kolay olduğunu gördüm.
Eğer yeni yürümeye başlayan bebekleriniz varsa bu patik tamda onlara göre. Yürüdüklerinde kuzu patikler ayaklarda o kadar güzel görünür ki şuanda gözümün önüne geliyor. Bebek patiği örecekseniz takım içerisine bir tanede kuzu patikten yapmayı unutmayın.

Yorum Yapmayı Unutmayın

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

UA-91474543-1
Translate »