İki Renkli Hasır Desen Modeli

İki Renkli Hasır Desen Modeli

Sevgili hanımlar bu defa sizlere iki renkli hasır örneğinin yapımını yayınlıyoruz.

Daha önce tek renk olarak hasır örgü modelnin yapımını paylaşmıştık. İki renkli olarak görünce çok hoşuma gitti. Diğerinden daha güzel ve değişik geldi bana.

Bu güzel modelin yapımını da maharet bayan video kanalı örüp detaylı videosunu çekmiş.

Bu örnekle iki renkli olarak çok güzel bebek battaniyesi, yelek, hırka gibi bir çok örgü örülebilir.,İki renkli hasır örgü yapılışı
İki renkli hasır örgü yapılışı çok amaçlı her modelde uygulaya bileceğiniz iki renkli örgü modellerini seviyorsanız tam aradığınız örgü yapılışı olabilir. Şiş örgülerini benim gibi seviyorsanız ve kış mevsiminin olmazsa olmazları örgüler diyorsak o zaman iplerimizi alalım ipleri olanlar video anlatımını izlemeye başlaya bilirsiniz.

İki renkli hasır örgü örneğini bebek yelekleri için çok şık olacaktır, süveter yapımı düşünüle bilir, renklerin tercihi sizlerin zevklerine kalmıştır. Hanımlarımız hangi örneği hangi modellerde kullanılacağını biliyorlardır.

Bilmeyenler için ve yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımıza video anlatımlarımız oldukça kolaylık sağlayacaktır. ip marka seçenekleri sizlere kalmıştır. Beğendiğiniz markaları kullanabilirsiniz, şiş seçimi ipinizin kalınlığına veya inceliğine değişim gösterecektir. Ve el ayarımız farklıdır kimi hanımlarımız çok sıkı örüyor kimimizde ipi sıkarak taş gibi örgü örebiliyor. Dediğimiz gibi şiş numarası değişim gösterecektir ip markalarının arka yüzeyinde kaç numara ile örüleceği bildiriliyor. Sizlere de oraya bakarak yardım alabilirsiniz.

Büyük annelerimiz torunlarınız için sizlerde hasır örgü modelimi kaçırmayınız diyorum özellikle iki renkli örgü modelleri oldukça şık oluyor. Kış mevsimi örgü mevsimi diyoruz. Şimdiden yapacaklara kolay gelsin, öğrenmek isteyenler mutlaka deneyin ve çokta güzel olacaktır. Tekrar yeni güzel örgülerde görüşmek üzere hoşçakalın..

İki renkli hasır örgü yapımı detayları
♣ 1o ilmek ve katları ilmek sayısıyla uygulanıyor.

♣ Örgü teknikleri haroşa ve sepet uygulanmış modelimizde,

♣ Diğer özelliği ise örgümüzün tersten örülmeye başlanan bir detaylı örgü modelidir.

♣ 3,5 Numara şiş kullanımı tercih edilmiştir,

♣ İp markası olarak kartopu ve başak markaları kullanılmış,

Yorum Yapmayı Unutmayın

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

facebook-domain-verification=74ecy74ptbbizbry145l1i9iy9ezgu
Translate »