HAROŞALI BEBEK YELEĞİ VE BAYAN YELEK ÖRGÜ MODELLERİ

Haroşalı çamlar örgü modeli ile bebek yelekleri olmak üzere bayan yelekleri, bebek elbisesi bebek battaniyesi ve daha bir çok çeşitli örgüler örebilirsiniz.

Yeni bir örgü modeli daha öğreneceğiniz için sabırsızlandığınızı biliyoruz. Gönül hanımın bu muhteşem anlatımlı örgü modelini bir kaç dakika içerisinde öğrenmek mümkün. Haroşalı çamlar örgü modelini kısa bir video ile anlatan arkadaşımız tüm bilgilere yer vermiştir. Örgü motiflerinin yapımında atılan ilmek sayıları ve örgü tekniği vb. gibi konulara videoda ulaşabilirsiniz.

Bugün yine güzel bir örgü modeli ile karşınızdayız. Örülmesi çok zevkli ve kolay olan bu örnek ile başta bebek yelekleri olmak üzere, bayan yelekleri, bebek elbiseleri ve bebek battaniyesi ve daha bir çok çeşitli örgüler örebilirsiniz. Örneğin motifleri 18 ilmek ve 14 sıradan oluşuyor. Örneğin anlatımı 3.5 numara şiş ve normal kalınlıkta bir bebek ipi ile 2 motif çıkarılarak anlatılmıştır. 2 motif için 36 ilmek 1 tane ek ilmek ve 8 tane de kenar ilmek olmak üzere toplamda 45 ilmek gerekiyor. Şişe 45 ilmek atıp hazırlayarak birinci sıra gidilir.

Yorum Yapmayı Unutmayın

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

UA-91474543-1
Translate »