Güllü Örgü Ayakkabı Yapımı

Patikler kışın vazgeçilmez bir ısıtıcı oluyorlar, tabi bir de süslü patikler güzelliğe güzellik katıyor. Kırmızı güllü örgü patik yapımı hakkında bir şeyler duymuşsunuzdur. Bu tam üzerinde kırmızı gül olan tatlı patiklerden hepimizin haberi var. Ama elbette yapımı zor diyerek hiç birimiz yapmaya kalkmamışızdır. Gerçekten de biraz zahmetli gözüktüğü söylenebilir ama bu zahmete değer mi, hem de fazlasıyla değer. Tığ ile patik yapımı sırasında kullanılabilir olan bu güller, gerçekten oldukça güzel duruyor.

Elbette yapmak için bir yerlerden yardım almak gerekli ve bu bakımdan dolayı da tığ işi patik yapılışı videolarına bakabilirsiniz. Hem oldukça zahmetsiz olduğunu göreceksiniz ve hem de bu zahmete değdiğini anlayacaksınız. Her ne kadar başlarda biraz zorlansanız bile, daha sonradan alışacaksınız.

Tığ ile patik yapımı, biraz daha zahmetli ama daha güzel duruyor. Zaten çeyizlerde de tam da böyle şeylere ihtiyaç duyuluyor hem biraz gösterişli hem de biraz konforlu.Örgü patik yapımı sırasında da bu gülleri kullanabilirsiniz. Aynı zamanda istediğiniz gibi büyütebilir ve istediğiniz gibi küçültebilirsiniz.

Kolay patik modelleri ve yapılışı videolarında da izleyerek oldukça güzel sonuçlar çıkartabilirsiniz bu sayede de ne kadar başarılı olduğunuzu gururla gösterebilirsiniz. Bildiğiniz üzere gün gibi toplantılarda bu durum oldukça önemlidir. Bu bakından dolayı da hanımların bir köşelerde bu tarz el işlemeleri mevcuttur.

Yorum Yapmayı Unutmayın

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

UA-91474543-1
Translate »