Gül dalı kare lif modeli yapımı

Gül dalı kare lif modeli yapımı takım lif modelleri serimizin kare lif modeli sizlerin beğenisinde olmaktadır. Gür dalı lif modelini uzun, kese ve kare lif örneğini sizlere sunuyoruz. Takım lif modelleri sevenler için oldukça güzel ve şık lif modelimizi yapmaya ne dersiniz?

Kızlarımızın çeyizi içinde lif modelleri oldukça fazla yapılmaktadır. Gül dalı kare lif örneğimiz oldukça görselliği ile göz kamaştıran çok beğenilen lif modeli olarak çeyizleri süslemeye gelmektedir.

Banyo lif modelleri yapıp satışa sunan hanımlarımız için gül dalı kare lif çalışması oldukça bol sipariş getire bilecek bir model sizleri bekliyor. Farklı lif örnekleri arıyorsanız orguevi.net sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız. Yazımızın içindeki linklere tıklayarak bir çok modele ulaşabilirsiniz.

Yeni tasarım lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle, yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum. Hoşçakalın.

Gül dalı kare lif modeli yapımı

Gül dalı kare lif modeli detayları ve yapılışı
Gül dalı kare lif modeli yapımı

6 Numara tığ kullanımı tercih edilmiştir.

3 Renk lif ipi kullanılıyor.

17 fıstık eninde 17 fıstık boyunda yıldız tekniğiyle bir kare parça örerek başlıyoruz.

Oluşan bu karenin etrafına 2 sıra kutu tekniğiyle sıra örüyoruz. Kenar oyası için fıstık üzerine pipirik yapıyoruz.

3 Adet gül 6 adet tomurcuk ve 3 adette gül yaprağı yapıyoruz. Ördüğümüz kare tabana bu çiçekleri dikerek modelimizi bitiriyoruz.

Lif modelleri, lif modelleri ve örnekleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla destekleyerek bizleri mutlu edebilirsiniz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Gül dalı kare lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Yorum Yapmayı Unutmayın

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 1,00 out of 5)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

UA-91474543-1
Translate »