Gelin Yeleği anlatımı

Gelin Yeleği anlatımı

Örgü yelek modelleri yapacaklara tığ işi gelin yeleği yapılışı. Anlatımlı gelin yeleği yazımızda çok güzel bir örneğin tığla nasıl yapıldığını gösterilmiştir.Tığ işi yelek modelleri kategorisinde daha önce onlarca paylaşım yapmıştık. Yalnız gelin yeleği olarak bu modelimiz ilk olacak. Ve ayrıca Nazlı hanımında sitemizde paylaştığımız ilk videosu olacak.
Tığ işi yelekler örüp gelinlerine yapmak isteyenler bu örnek ile yapımını öğrenebilir, çeyizlik yelekler hazırlayabilirler. Ayrıca isminin gelin yeleği ve çeyizlik yelek modeli olduğuna aldanmayın. Tabiki de bu modeli tüm kadınlar kullanabilirler ve kendileri içinde örebilirler

.Şimdi videoda gelin yeleği yapılışında kullanılan tığ işi motifi anlatılmıştır. Uzun olarak anlatım isterseniz de yorum yazarsanız paylaşabiliriz. Bu örnek ile motifin yapımını öğrenerek yeleklere uygulayabilirsiniz. Şimdiden yeleği öreceklere kolay gelsin.

Yelek modelleri sayfasında yüzlerce örnek var. Yenileri de her gün ekleniyor. Fıstıklı gelin yeleği yapılışı örgü sayfasında sorulmuştu. Merak edenleriniz vardır diye buraya yükledim Video el işi hobiler sitesine ait değildir. Videonun sahibi sevda hanımdır. Örneğin yapımını gösterdiği için teşekkür ederiz.
Fıstıklı gelin yeleğini gelinlerinize örebilirsiniz. Şiş işi yelekler yaptıysanız daha önce bu modeli de çok rahatça yapabileceksiniz.

Yorum Yapmayı Unutmayın

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

UA-91474543-1
Translate »