Çok şık ve çok kolay örgü bot patik

Örgü ev botu yapılışı çok kolay ve çabuk. Örgü ev botu modelini paylaştığımız video sayesinde öğrenip hemen yapıp bitirebilirsiniz. Ev botu yapımı kolay ve kısa süren bir örgü modelidir. Özellikle kışın ayaklarınız üşümesin diye kendinize kalın yün iplerden ev botu örebilirsiniz.

Kolay örgü anlatımları paylaşımlarımıza devam ediyoruz. Şimdi paylaşacağımız model ev botu. Şişle örülen ev botu örmeyi zor bilenler için basit bir örnek paylaşıyoruz. Bu örnek ile kendinize örgü bot yapabilirsiniz. 7 numara şişler ve kalın yünler ile kendinize ev botu örmek ister misiniz?

Örgü Ev Botu Yapımı

Figen Ararat hanımın anlatımıyla bot patiğin yapılışını öğreniyoruz. Figen hanım örgüleri o kadar basit anlatıyor ki çok açıklayıcı. İzlediğinizde göreceksiniz bot patiğin ne kadar kolay yapıldığını.

Düz Örgü Ev Botu Yapılışı

En kolay örgü ev botu. Örgü örmeyi seviyor ama çok az mı biliyorsunuz? Ya da zor uzun süren örgü modellerinden benim gibi çabuk mu sıkılıyorsunuz? İşte tam size göre bir örgü modeli harika örgü ev patiği, örgü ev botu. Yapımı çok kolay ve çabuk. Sadece bir kaç püf noktasıyla kendinize ve tüm sevdiklerinize hazırlayabilirsiniz. Bu kış günlerinde harika bir hediye seçeneği olacaktır. Sevgililer günü, yeni yıl, doğum günleri için harika daha küçük ilmekle çocuklarınıza ve bebeklere uygunda yapabilirsiniz. Örgü örerek para kazananlar içinde iyi bir örgü modeli olacaktır. Çünkü malzemesi az ve ucuz ayrıca çok çabuk üretebilirsiniz. Örgüye yeni başlayanlar bile kolayca yapabilecekler. Merak ettiyseniz hemen videoyu izleyin. İyi seyirler.

Yorum Yapmayı Unutmayın

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

facebook-domain-verification=74ecy74ptbbizbry145l1i9iy9ezgu
Translate »