Çapraz Örgü Modeli – Örgü Modelleri


Farklı örgü modellerinden bugünkü anlatımımız çapraz örgü modeli yapılışı. Videolu anlatımlı olarak örgü şişleri ile örülen ve çok sevilen bir örnek.

Çapraz örgü modeli çok sevilen örgü modellerindendir. Şiş işi ile yapılan bu örgü ile yelekler, atkılar, hırkalar ve bereler örebilirsiniz. Daha farklı örgüler yapmak isterseniz kullanabileceğiniz şiş işi örgü tekniğinin nasıl yapıldığını bizim sitemizden öğrenebilirsiniz.

Çapraz örgü modelinin kullanıldığı alan çok geniştir. Bayan örgüleri, çocuk örgüleri, erkek örgüleri ve bebek örgüleri yapımında kullanılır.

Çapraz Örgü ile Yapılabilecek Bayı Giysiler
Bere
Yelek
Hırka
Atkı
Süveter
Kazak
Battaniye
Yukarıda saydıklarımız bu örgü tekniğiyle yapılan örgülerdendir. Şiş işine hakim olanların aşağıdaki videoyu izledikten sonra yapımını çözecekleri bir model. Çapraz örgü modeli yapılışı daha iyi anlamanız için videosuyla birlikte paylaşılmıştır.

Kış örgüleri yapmak için örgü tekniği arıyorsanız eğer doğru yerdesiniz. Çapraz örgü modeli gibi yüzlerce örgü modelinin yapımına yer verdik ve devam da ediyoruz. Eğer paylaştığımız çapraz örgü videosunu beğendiyseniz sosyal medya hesaplarınızda paylaşmayı unutmayınız.

Öncelikle çapraz örgü örneği ile yapılan bir kaç örneğe bakınız. Örnekleri incelerken zaten hemen yapmalıyım diye düşüneceksiniz. Çapraz örgü modellerini inceledikten sonra hemen altında videosu bulunuyor. Bu videoda da örgü hakkındaki tüm detaylara yer verilmiştir

Yorum Yapmayı Unutmayın

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

UA-91474543-1
Translate »