Burgulu kalp bay bayan bot patik yapılışı

Burgulu kalp model bay bayan bot patik yapılışı görselliği oldukça güzel olan çeyizlik patik modelleri arasında yer alacak örgü patik modeli olduğunu düşünüyoruz.

Detaylı video anlatımlı olması sizlerin modeli kolaylıkla yapmanıza yardımcı olacaktır. Bir çok örgü patik modelimiz sayfamızda video anlatımlı olarak bulunmaktadır

Şiş patik modelleri ve tığ işi gibi farklı patik örneklerini seçerek yapabilirsiniz. Sipariş alan arkadaşlarımız içinde modellerimiz oldukça sipariş getirecektir.

Kış mevsiminin ve çeyizlerin vazgeçilmezi patik örgü modelleri olmaya devam ederken sizler için en yeni ve güzel modelleri paylaşmaya devam etmekteyiz..

Burgulu kalp model bay bayan bot patik yapılışı

38,39 ve 40 Numaralı ayaklar için uygundur.

Burgulu kalp bot patik yapılışı için gerekli malzemeler

1 yumak alize baby best

3 Numaralı misinalı şiş

2 Adet yardımcı şiş

2 Numaralı tığ

Haroşa tekniği kullanımı ve lastik tekniği ile örülmüştür.

İlk olarak 52 ilmek şişe atarak başlayalım..Lastik tekniği ile örmeye başlayalım. 2 Ters ve 2 düz olarak lastik tekniği yapılmaktadır. Toplamda 14 sıra örelim.

Devamında model kurulumu yapılmaktadır. Detaylı yapım aşaması için video anlatımını izleyerek yapabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

örgü patik modelleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Yorum Yapmayı Unutmayın

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

UA-91474543-1
Translate »