Bebek Örgü Hırka Modeli

Bebek Örgü Hırka Modelleri ve Yapılışları

Selanik örgü hırka yapılışı baştan sona tüm ayrıntıları ile videolu anlatımlı olarak sizlerle buluşturduk. Erkekler için ve kız bebekler için örebilirsiniz.

Hırkamızın kapşonu da var onuda unutmayalım. Kapşon tekniğini farklı hırka modellerinde, bebek yeleklerinde de kullanabilirsiniz. Hırkanın hem mavi renkle örüldüğünde hemde pembe renkle örüldüğünde nasıl durduğunu göreceğiz.

Farklı renklerle de örebilirsiniz. Sarı renk de çok yakışacaktır.
Hırkamız çok güzel görünüyor. Hemen örmeye başlamak isteyenler için tarifi paylaşıyoruz. Herkese kolay gelsin. İyi seyirler.
1 bölüm

2 bölüm

3 bölüm

Modelin yapılışını resimli olarak anlatacağız. Adım adım takip ederek rahatlıkla yapabilirsiniz. Modelde kullanılan renkler sarı, krem, açık pembe , koyu pembe, bordo, açık mavi, koyu mavi , yeşil renkler kullanılmıştır. İsterseniz renkleri değiştirebilir. İstediğiniz gibi uygulayabilirsiniz. Nilüfer çiçeği gibi olmasını istiyorsanız bu renkler çok uygun.

Örgü ile yapılan her ürün, uzun süreler yıpranmadan ve eskimeden kullanım açısından büyük bir yer tutar. Örgü denince ilk olarak akla, kış mevsimi, boş vakit değerlendirme ve en önemlisi de bebekler için kış hazırlığı ifadeleri gelir.

Bebek hırkaları için de son zamanlarda en çok örülen modeller arasında iki renkli bebek hırka modelleri yer almaktadır.

Bebekler ve çocuklar için hazır hırka almak yerine çocuk örgü hırka modelleri tercih etmek her zaman daha sağlıklı bir seçimdir. Çünkü hem el emeği olup hem de kullanılan malzemenin sağlıklı olduğundan ören kişiler emindi

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

UA-91474543-1