Ajurlu 5 Şişli Rengarenk Patik Yapımı

Beş şiş patik modeli arayanlar için şık bir örgü modelidir. Yapılışı sizler için video anlatımlı olması oldukça fayda sağlayacaktır.

Patik ve patik yapılışları hanımlarımızın olmazsa olmazlarındandır. Büyüklerimizin kış boyunca ördüğü el işleri arasında yer almaktadır. Günümüzde hanımlarımızın da severek ördüğü ve kızlarının çeyizlerine yapılan örgü tekniğidir.

Sayfamızda çorap ve patik modelleri oldukça fazla bulunmaktadır. Sayfamızdan bir çok örgü patik modelini bulabilirsiniz. Yeni örgü çorap modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Beş şiş örgü patik yapımı

38 / 39 ayaklar için uygundur.

5 Adet çorap şişi 3 numara kullanımı

1 Yumak patik ipi

Tığ kullanımı

Model bilek kısımdan başlanmaktadır. 56 İlmek atarak başlayalım, her şişe 14 ilmek gelmektedir. Haraşo tekniği uyguluyoruz. Toplamda 3 diş haraşo örelim. 3 Sıra düz örgü örelim, tekrar 3 sıra haraşo örerek bilek kısmını yapıyoruz. Modelin detaylı anlatımı için videomuzu izleyerek yapabilirsiniz. yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum.

Örgü, örgü ve el işleri, patik modelleri ve çorap yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Yorum Yapmayı Unutmayın

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

facebook-domain-verification=74ecy74ptbbizbry145l1i9iy9ezgu
Translate »