3-6 Ay Bebek Patiği Yapımı


Bugün küçük ve bir o kadar sevimli küçük ayaklar için çok şirin resimli açıklamalı patik modeli ile günümüzü şenlendirelim istedim. Örgü yapmasanız, küçük bir bebeğiniz olmasa bile bu güzel patiklere bakıp da “çok güzeller” demeden yapamayacağınıza eminim. Genellikle sizinle kolay ve pratik patik modelleri paylaşmaya çalışıyorum. Küçük bebeğiniz olmadan önce, hamilelik döneminizde hem sıkılmadan hem de çok zamanınız olacağından rahatlıkla örgü örebilirsiniz. Tabii ki bu çalışmayan hanımlar için geçerli. Fakat bebeğiniz olduğunda örgü örmeye devam edebilmek için biraz daha pratik olmanız gerekiyor. Çünkü ilgileneceğiniz küçük bir bebeğiniz var. Bu örnekte de yine çok pratik bir açıklamalı patik modeli paylaşacağım.

Daha kolay ve yeni patik modelleri de var
Aslında bu patik modelleri arasında en pratik olanı değil. Tığ işi olmaması sizi biraz daha az uğraştıracaktır. Çok daha pratik bir patik örneği yapmak isterseniz şurada bulunan kimono patik nasıl yapılır? konusun tavsiye ederim. Sadece bir kaç katlama ve dikiş ile çok güzel bir patik modeline sahip olabilirsiniz. Bu model de hem şeması ve hem de resimli açıklamalı olduğundan gerçekten çok kolay. 3 – 6 ay arası bebekleriniz için veya yeni bebeği olmuş bir arkadaşınız, dostunuz, akrabanız için örebileceğiniz bir model.

Patik modellerinde, onları daha ilgi çekici ve güzel gösteren etkenlerden birisi de üzerine eklediğiniz çeşitli aksesuarlar. Bu aksesuarlar doğru kullanıldığında çok güzel olmayan bir modeli bile şık bir hale getirebilir. Örgü modelinin çok gösterişli olmasına gerek bile kalmadan, bir kaç aksesuar her şeyi düzeltebilir. Bu güzel örgü patik örneğinde hem model çok güzel hem de üzerine sadece bir kaç küçük renkli düğme dikmek suretiyle oluşturulmuş aksesuarlar çok şık. Siz düğme yerine boncuk tarzı şeyler de ekleyebilirsiniz.

Şişle örülen patik modeli için resimli açıklamaları aşağıdaki fotoğraflardan inceleyebilirsiniz. Çok basit bir model fakat şemasını ihtiyaç duyarsanız o da görebilirsiniz. Bebeğinizin o küçük ve şirin ayakları için örebileceğiniz bu kolay patik modeli için çok farklı renk seçenekleri de düşünmek mümkün. Fakat yaz ayları için en güzel renkler; yeşil, turuncu ve mavi tonları. Herkese iyi örgüler.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

UA-91474543-1