Yoğun İstek Alan İğne Oyası Yazma Kenarı Modeli Yapımı

Acemi olanlar ve oya motiflerinin nasıl yapıldığını öğrenmek isteyenler için, yazma kenarında işlenen şahane bir iğne oyası modeli!

Yapması zor gibi görünen iğne işi aslında kolay hazırlanan sadece marifet gerektiren bir hobidir. İğne oyalarını tamamlamak için biraz sabır biraz da zaman gereklidir. Yeteneğiniz olduğuna ve güzel bir tığ oyası ortaya çıkarabileceğinize inanıyorsanız hoş birkaç modelle yazma kenarlarını süsleyebileceğinize emin olabilirsiniz. 

Başlangıç olarak başlayabileceğiniz iğne işi oyaların başında yazma oyaları vardır. İğne oyasından daha kolay olabilecek bu yazma oyaları iğne ile hazırlanmakta ve rahatlıkla uygulanabilmektedir. Yazma oyalarını, farklı renk ve modelde kullanabilir, dilediğiniz gibi oluşturabilirsiniz. Ama öncelikle bir model üzerinden gitmek hem size daha fazla keyif verecek hem de size zaman kazandıracaktır. Şiş numarasını uygun olarak söyleyeceğimiz videoda renk seçimi size aittir. Kendinize en uygun rengi seçerek öncelikle kendinizi mutlu edebilirsiniz. 

Yorum Yapmayı Unutmayın

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

facebook-domain-verification=74ecy74ptbbizbry145l1i9iy9ezgu
Translate »