Üç Boyutlu Yapraklar Çeyizlik Yelek ve Şal Örgü Modeli

Çeyizlik örgü yelek ve şal yapacak olanların tercih edebileceği üç boyutlu yapraklar örgü modeli. Örgü motifleri çıkarmak isteyenleri şöyle alalım.

Çeyizlik hazırlığında olan kişiler çeyiz bohçalarında bulundurmak için el işi ürünlerde yaparlar. Örgü şal ve yeleklerde bunlardan bazılarıdır. El emeği ile yapılmış olan örgü şallar ve yelekler çeyiz sandıklarında bir çok kadın tarafından koyuluyor. Düğün hazırlığında olanlar çeyiz sandıklarında eksik var mı diye kontrol ederken yelek ve şalın eksik olduğunu görürlerse hiç korkmasınlar. Bu örgü modelini kullanarak her ikisini de yapabilirler. Üç boyutlu yaprak motifleri ile yapılan örnek hem yelekte hemde şalda kullanılabilir. Yaprak motiflerinin 20 dakikada öğrendikten sonra yelek ve şallara uygulayabilirsiniz.

Yelekler için genellikle şiş işi örgü motifleri tercih edilmektedir. Her ne kadar tığla da yapılanlar olsa da şiş ağır basıyor. Kolay hobiler olarak örnek öğrenmek isteyenler için bu yazıya bir yenisini ekledik. Aşağıdaki videoyu izleyip model çıkarabilirsiniz. Üç boyutlu örgüyü bu sayede öğrenmiş ve yapmış olacaksınız.

Yorum Yapmayı Unutmayın

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

facebook-domain-verification=74ecy74ptbbizbry145l1i9iy9ezgu
Translate »