Tomucuklu Burgular Örgü Modeli Bayan ve Bebek Örgüleri

Çok güzel ve şık olan bu örgü modeli ile bayan yelekleri, gelin kız yeleği, çeyizlik yelek örebileceğiniz gibi daha değişik örgülerde örebilirsiniz.

Yeni bir örgü modeli öğrenmeye hazır mısınız? İsmi tomurcuklu burgular örgü modeli olan modeli bir kaç video ile öğreneceksiniz. En çok beğenilen örgülerden olan hem tomurcuk hemde burgular örgü modelinin birleşmesi ile ortaya çıkan örnek ile bayan yelekleri, çeyizlik yelekler ve bebek örgüleri gibi örgüler örebilirsiniz. Gönül hanımın anlatmasıyla 1 saat süren videoda tomurcuk motifleri ve burgu motiflerinin nasıl birleştirildiği ayrıntılı olarak gösteriliyor. Çok çok güzel olmuş ellerinize sağlık, çok güzel örüyor ve anlatıyorsunuz bide büyükler için yelek anlatsanız kim bilir ne kadar güzel olur diye yorumlar yapılmaktadır.

Tomurcuklu burgular örgü modeli çok şirin güzel ve çabuk ilerliyor. Örneğe başlamadan önce yelek örecekler için altına klasik bir düz bir ters örgü lastik yapılmıştır. Bebek battaniyesi yapmak isteyenler ise dört bir yanına örgü pirinç koyabilirler. Örneğin motifleri 22 ilmek ve 20 sıradan oluşuyor.

Yorum Yapmayı Unutmayın

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

facebook-domain-verification=74ecy74ptbbizbry145l1i9iy9ezgu
Translate »