Tığ İşi Sarı Renk Kadın Ceket Modeli Yapılışı

Örgü ve tığ işi ile bayan ceketi yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Tığ işi bayan ceket yapılışı videolu anlatımlı olarak el işi hobiler sitemizde!

Delikli örgü şeklinde yapılan dilediğiniz yerde kullanabileceğiniz bir bayan ceketi yapmak ister misiniz? Üstelik yapılışı da çok kolay. Dantelli örgü ile yapılan bayan ceketini görünce sizde çok beğeneceksiniz. Youtube kanallarını gezerken gördüğüm ve çok beğendiğim bir modelin yapılışını burada paylaşmak istedim.

Örgü bayan ceketini günlük olarak kullanabilirsiniz. İstediğiniz renk iplerle örüp dilediğiniz elbisenin üzerinde giyebilirsiniz. Tığ işi bayan ceketi kullanım alanı oldukça geniştir. Yaz kış soğuk sıcak demeden her mevsim giyilebilir.

Orta yaşlı hanımlar için bu ceket modeli uygundur. Genç kızlarımız için biraz ağır gelecek olan bu modeli 35 yaş üstü herkes kullanabilir. Modeldeki ceket hardal rengi yün ip kullanılarak yapılmış. Siz istediğiniz rengi kullanabilirsiniz. Elbiselerinize ve renk uyumunuza göre farklı renkler kullanılabilir. Ben şahsen hardal rengini çok sevdim.

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

facebook-domain-verification=74ecy74ptbbizbry145l1i9iy9ezgu
Translate »