Tığ İşi Çeyizlik Gelin Yeleği Yapılışı Anlatımı

En çok aranan yelek modellerinden biri olan tığ işi çeyizlik gelin yeleği yapılışını paylaşıyoruz. Modelin yapılışını bilmiyorsanız kaçırmayın!Elya Örgü Sedef i bilenler bilir. Kendisi hem youtube kanalında hemde instagram sayfasında yapmış olduğu örgüleri paylaşmaktadır. Ayrıca çoğu zaman yaptığı örgülerin anlatımlarını da paylaşıyor. En çok beğenilen örgülerinden birine bu yazımızda yer veriyoruz. Tığ işi ile yapılan çeyizlik gelin yeleğinden bahs ediyoruz.

Her ne ne kadar şiş işi örgü yelek modelleri paylaşsak da tığ işi ile yapılan modellere de bazen yer veriyoruz. Tığ işi yeleklere ilgi daha fazla oluyor. Yapılışının kolaylığından mıdır, yoksa görünüşünün güzelliğinden midir bilmem ama bugüne kadar paylaştığım tığ işi yelek modelleri daha fazla ilgi gördü.Çevrenizde yeni gelin olacak kişiler varsa veya evinize yeni gelin gelecekse onlar için çeyizlik yelekler örebileceksiniz. Daha önce eline bir kaç defa tığ alan hanımların aşağıdaki videoyu izledikten sonra bu yeleği örebileceğini söylesek ne dersiniz?

5 numara 1.5 mm tığ ile yapılıyor. Yapılışında tığ ve şiş birlikte kullanılmıştır. Sedef hanım tığ işi çeyizlik yeleğin yapılışını detaylıca anlatmış.

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

facebook-domain-verification=74ecy74ptbbizbry145l1i9iy9ezgu
Translate »