Süpürge Örgü Modeli Etekten Başlamalı  Bebek Yeleği Yapılışı

Etekten başlamalı bebek yeleği yapılışında süpürge örgü modeli kullanılmıştır. Kız bebek yeleği ve erkek bebek yeleği yapılışlarında kullanılabilir. Bebekler için kolay yelek modeli arayanlar sayfamıza hoş geldiniz. Örgü paylaşımlarımıza resimli anlatımların yanı sıra daha kolay anlaşılır olduğundan dolayı videolu anlatımlar da paylaşıyoruz. Bebek yelekleri yapılışı videoları ile şimdiye kadar birçok örneğin yapılış videosunu paylaştık. Yayınladığımız videoları izleyen hanımlar kız ve erkek bebeklere yapacakları yeleklerin nasıl yapıldıklarını öğrenebiliyorlar. Kolay yelek yapımı videoları daha anlaşılır olduğundan dolayı videoları paylaşımlarımızı bu ara arttıracağız.

Hanımlar beğendiğiniz yelek modelleri yapılışları  bebek yelekleri  kategorisinde yer alıyor olabilir. Buradaki videolu anlatımlı ve resimli anlatımlı kolay bebek yeleği modelleri bulunuyor. Bebeklerin güzelliklerine güzellik katacak örgülerden sizlerde yapmak isterseniz paylaştığımız anlatımlı örgüleri inceleyin. Bebek yelek modelleri tığ veya şiş ile örülüyor. Örgü modeline göre farklılık gösteren yelekleri kolaylıklarına göre inceleyip sizde örebilirsiniz.

Örgü ören hanımlar bebek yelekleri yapıp kısa sürede bitirebiliyorlar. Özellikle sürekli örgü işi ile uğraşan hanımlar için paylaştığımız modeller vız geliyor. Bir defa videoları izleyince aynı modelden hemen çıkarabiliyorlar. Sizin örgü bilginiz ne kadar bilmiyorum fakat aşağıdaki Gönül hanımın videosunun işinize yarayacağını düşünüyorum. Etekten başlamalı haroşa üzerine süpürge örgü modeli olan çok güzel bir bebek yelek örneği, bu yelek hem kız bebek yeleği, hem de erkek bebek yeleği olarak örülebilir.

Yorum Yapmayı Unutmayın

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

facebook-domain-verification=74ecy74ptbbizbry145l1i9iy9ezgu
Translate »