Simli İple Yapılan Yelek Şal ve Bebek Örgü Modeli

Simli iple örgü yelek, bebek örgüleri ve şallar örülmektedir. Bu yazıda simli iple yapılan şiş işi harika bir örneğin anlatımı bulunuyor.

Simli iple yapılan örgüler parlaması nedeniyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Bir çok örgüde kullanılan simli iple en çok patik, atkı, bere, bebek örgüleri, yelekler ve şallar örülmektedir. Kadınlar simli iple yapılan örgüler dikkat çekici oldukları için tercih ediliyorlar. Yayınlamış olduğumuz örgü motiflerini öğrenerek bu motifleri bebek örgülerinde veya kendinize yapacağınız şal ve yeleklerde kullanabilirsiniz. Aşağıdaki videoda simli iple yapılan örgü motifleri gösterilmiştir. Motiflerin yapılışlarını öğrenerek kendi örgülerinizde kullanabilirsiniz.

Örgücü kadınların en çok yaptıkları işler arasında yelek modelleri  yer alıyor. Instagram sayfalarına göz attığınız zaman bunu göreceksiniz. Genellikle herkesin yaptığı yelekler bulunmaktadır. Siz bu motifi nerede kullanırsınız bilemeyiz fakat kullanacağınız her türlü örgüde de şık duracağını da biliyoruz

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

facebook-domain-verification=74ecy74ptbbizbry145l1i9iy9ezgu
Translate »